Interbyt.cz

Pro zvířata: Pratelný koberec Polka Dots Grey-White-120×160

Výjimečný a žádaný výrobek Pro zvířata: Pratelný koberec Polka Dots Grey-White-120x160 od oblíbené značky MKB máte možnost nakoupit zrovna dneska za příznivou cenu! Nyní pořídíte od 4 999 Kč.
Pro zvířata: Pratelný koberec Polka Dots Grey-White-120x160
Ověřit dostupnost
Značka: MKB
4 999
Popis produktu

Koberečky z řady Polka jsou ideální nejen pro Vás, ale také pro Vaše domácí mazlíčky. Proč? Protože jsou velmi příjemné na dotyk a měkké na ležení, jsou pratelné v pračce (viz návod níže), velmi snadno se udržují a nabízí velice moderní puntíkovaný design. Koberec můžete využít jako pelíšek pro Vašeho psa nebo kočičku. Uvidíte, jakou bude mít radost. Všechny koberce jsou vyrobeny ručně.   ÚDRŽBA:
Pro údržbu těchto koberců doporučujeme dodržovat následující rady, aby Vám koberec vydržel co nejdéle.

Pro rozměr 120×160 je zapotřebí pračka s kapacitou alespoň 6 kg. Koberce perte odděleně na maximální teplotu 30°C. Používejte nejlépe program pro jemné praní prádla, včetně přípravku bez bělících účinků. Koberce suště při nízkých teplotách. Mokré koberce nenechávejte po doprání v bubnu pračky. Nevystavujte koberce dlouhotrvajícímu slunečnímu záření. Koberce pravidelně vysávejte. Pokud najdete dlouhá vlákna, tak je nevytrhávejte, ale ustřihnětě.