Čtyřdveřová skříň se zrcadly amfora – alabastr/dub zlatý

Oblíbený produkt Čtyřdveřová skříň se zrcadly amfora - alabastr/dub zlatý od společnosti s úžasnou pověstí LB jednoduše můžete najít momentálně na našich stránkách za outletovou cenu. Nyní lze objednat jen za 22 065 Kč.
Čtyřdveřová skříň se zrcadly amfora - alabastr/dub zlatý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
22 065

Popis produktu

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice, dětské pokoje i obýváky. V kolekci najdete čtyřdveřovou skříň Amfora, která je vyrobená z lamina (korpus) a MDF (čílka dvířek). Na skříni převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desky v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech.

 

Nohy nábytku jsou zdobně vytvarované, připomínající zámecký styl a úchytky jsou kovové s bronzovým nádechem. Díky vyšším nožkám budete moci pod skříni snadněji uklízet. Skříň je čtyřdvéřová, přičemž prostřední dvě dvířka jsou zrcadlové. Uvnitř je vybavená policovou částí (vpravo, vlevo) a uprostřed je horní police s tyčí na šaty. Maximální nosnost polic je do 15kg. Rozměry čtyřdveřové skříně Amfora jsou 209×185,5×61,5cm (v, š, h) a je dodávána v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Amfora najdete níže v souvisejících produktech.

 

MDF desky:…