Čtyřdveřová skříň zrcadlová annie – šedá/dub tortuga

Kvalitní a oblíbený produkt Čtyřdveřová skříň zrcadlová annie - šedá/dub tortuga od známého výrobce LB snadno seženete momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu! K sehnání zrovna v akci za 18 878 Kč.
Čtyřdveřová skříň zrcadlová annie - šedá/dub tortuga
Ověřit dostupnost
Značka: LB
18 878

Popis produktu

Sestava šatních skříní do ložnice nabízí uživatelům objemný prostor určený k zavěšení oblečení, doplněný o dostatečný úložný prostor. O to se starají dvě závěsné tyče, které jsou umístěny v prostřední části pod sebou s odstupem 57,6cm a celkem 11 polic. Pohodlně tak zavěsíte veškeré bundy a kabáty, ale také uložíte všechno poskládané oblečení. Širokou polici v prostřední dolní části skříně, můžete využít například i k uložení sezónních bot. Zvenčí vás na první pohled okouzlí design nesoucí se v tónech šedé barvy, kterou zdobí stylové bronzové úchytky. Na přední části skříně najdeme zrcadlové dvířka, která dokážou místnost dokonale prosvětlit a opticky zvětšit. Oceníte i nadstandardní úhel otvírání dvířek 110°.

 

O kvalitní provedení se starají materiály v čele s laminem a MDF deskou. Díky nim disponují police nosností až 15kg. Skříň můžete pomocí přiložených součástek připevnit ke zdi. Ukotvení je však volitelné. Nábytek z kolekce Annie je vzájemně kompatibilní. Součástí…