Zrcadlo Suomi 14

  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x... více informací »
Zrcadlo Suomi 14
Značka: DLM
1 387 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x...

 

Moderní bytový systém Suomi 
Dekor borovice andersen / dub nash 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x hloubka x výška) 
85x10x58cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Výjimečný a žádaný výrobek je k získání taky u nás ve známé kategorii zrcadla. Nyní si můžete vybrat zcela nové zboží ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu! Oblíbený výrobce DLM může nabídnout top výrobky
Tento akční výrobek jde pořídit právě teď tu na našich stránkách zařazený v rubrice skandinávský styl. Nyní získáte ještě další zboží z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Tento velmi žádaný výrobek Zrcadlo Suomi 14 od značky s dobrým jménem DLM můžete koupit právě teď u nás opravdu levně. Cena od 1 387 Kč.