Zrcadlo široké annie – dub provence

Často hledaný výrobek Zrcadlo široké annie - dub provence od našeho předního výrobce LB máte možnost sehnat aktuálně opravdu levně. Nyní za akční cenu 3 754 Kč.
Zrcadlo široké annie - dub provence
Ověřit dostupnost
Značka: LB
3 754

Popis produktu

Kolekce nábytku Annie naplní interiér romantikou ve stylu provence a neuvěřitelnou útulností. Lehké lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost a přirozenost. Modulární série „Annie“ obsahuje všechny potřebné moduly pro vytvoření funkčního a pohodlného interiéru pro relaxaci. Kromě obvyklých modulů a skříní jsou v sérii zahrnuty také barevné komody s nadstavbou, stolky a konferenční stolky. Jako doplnění k vytvořenému interiéru se ideálně hodí přírodní textil, keramika, kování a proutěné doplňky. Taková přírodní paleta textur přemění každou domácnost na útulnou a atraktivní a naplní ji kouzlem venkovského francouzského stylu. 

 

Nabízené zrcadlo Annie je široké a zavěšuje se na stěnu. Rám zrcadla je vyroben z lamina a MDF v odstínu dub provence.

 

V souvisejících produktech naleznete další prvky z kolekce Annie, kterými můžete vybavit jak obývací pokoje, jídelny, tak předsíně, ložnici nebo jiné kouty vaší domácnosti….