Zrcadlo robin – dub bílý

Hodně prodávaný výrobek Zrcadlo robin - dub bílý od značky s dobrým jménem LB dostanete tady a teď výhodně! Aktuálně v akci za 2 682 Kč.
Zrcadlo robin - dub bílý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
2 682

Popis produktu

Pokud jste zastánci moderního stylu nábytku, který je zároveň sklouben s klasikou, máme pro vás kolekci obývacího programu Robin. Tato kolekce ve skandinávském stylu, je výrazná díky použitému materiálu. Je vyrobena v kombinaci dřevotřískové desky a MDF desky, úchyty jsou kovové, v černé barvě. Odstín dřeva dub bílý s černými doplňky je příjemně sladěný v celé sestavě. Kolekce Robin nabízí díly, které můžete využít jak v obývácím pokoji, tak v jídelně.

 

Určitě každý má v domácnosti zrcadlo. Ať už v ložnici, předsíni nebo koupelně. Kolekce Robin má v nabídce zrcadlo, které je obdélníkového tvaru, v dekoru dřeva dub bílý a je zasazené v rámu 16mm. Lze ho pověsit jak vodorovně, tak svisle. Záleží jen na vás, co bude víc pasovat. Pokud vás kolekce Robin oslovila a rádi by jste vybavili domácnost příjemným kusem nábytku, doporučujeme vám kolekci Robin, která vás jistě nezklame.

 

Rozměry zrcadla Robin jsou 116x56x1,6cm (š, v, h)

 

Všechny její prvky jsou zobrazeny v…