Zrcadlo Drake, dub bílý

Moderní bytový nábytek Drake  Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk  Nábytek je dodáván v... více informací »
Zrcadlo Drake
Značka: GIB
983 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní bytový nábytek Drake  Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk  Nábytek je dodáván v...

Moderní bytový nábytek Drake 
Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
56x150cm 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento kvalitní a levný kus Zrcadlo Drake, dub bílý lze zakoupit pohodlně tu na našich stránkách umístěný v kategorii zrcadla! Nyní koupíte zcela nové výrobky z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. U zákazníků oblíbená značka GIB svým zákazníkům dodává skvělé výrobky Přesvědčte se sami.

Hodně oblíbený kus Zrcadlo Drake, dub bílý od skvělé značky GIB snadno seženete zde nyní v akci. Aktuálně v akci od 983 Kč.