Toaletní stolek se zrcadlem ofélie – šedá

Vysoce kvalitní výrobek Toaletní stolek se zrcadlem ofélie - šedá od známé společnosti LB máte možnost koupit právě zde za skvělou cenu! Právě lze objednat jen za 6 535 Kč.
Toaletní stolek se zrcadlem ofélie - šedá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
6 535

Popis produktu

Toaletní stolek Ofélie se zrcadlem je praktickým i estetickým prvkem do každé ložnice obývané ženou. Jeho jemné provedení potrhne váš ženský půvab při každodenním zkrášlování. Elegantní obdélníkové tvary orámované vyřezávanými pilastry a sokly vytvářejí vynikající a ušlechtilý celek. Praktičnost toaletního stolku Ofélie spočívá v uložení všech věcí na jednom místě. Skříňka nalevo ukrývá 2 zásuvky na kuličkových pojezdech s plným výsuvem. Rozměry předních čel zásuvek jsou 44x19cm (š, v) a maximální zatížení jedné zásuvky je 15kg. Originálně tvarované úchytky jsou kovové, natřené stříbrnou barvou. Deska stolu je nesena dvěma podpěrami, z toho jedna je zkrácena a podepřena skříňkou se zásuvkami. Podepření skříňkou se zajistí přišroubováním. Součástí jsou pilastry a sokl z MDF profilu potaženého šedou matnou fólií. Nosnost desky stolu je 15kg.

 

Zrcadlo Ofélie o šířce 4mm je nalepeno na MDF desce široké 16mm. MDF desky jsou dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních…