Šatní skříň se zrcadlem markus 2d (hl.64cm) – bílý lesk/dub zlatý

Unikátní a oblíbený produkt Šatní skříň se zrcadlem markus 2d (hl.64cm) - bílý lesk/dub zlatý od přední značky LB snadno můžete sehnat v naší nabídce téměř zdarma. Aktuálně za super cenu 20 749 Kč.
Šatní skříň se zrcadlem markus 2d (hl.64cm) - bílý lesk/dub zlatý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
20 749

Popis produktu

Kolekce nábytku Markus nabízí osobitý design v příjemných barvách lamina dub zlatý a bílé barvy s leskem. Spojení dřevěného dekoru a bílého lesku je stylové a skříň krásně zapadne do moderní domácnosti. Právě bílý lesk dodává nábytku nádech luxusu a lesku se rozhodně nemusíte obávat. Tento povrch je navíc velmi nenáročný na údržbu. Bílý nábytek prostor rozjasní a zjemní.

 

Nabízená šatní skříň Markus je dvoudvéřová. Jedno čelo dveří je v bílém lesku a druhé je zrcadlové. Tyto dvířka se dají vyměnit tak, aby bylo zrcadlo na opačné straně. Skříň je uvnitř vybavená třemi policemi a tyčí na šaty. LED světlo v profilu je dlouhé 19,6cm. Součástí skříně jsou dvě boční lišty, které se umisťují na boky skříně a jejich rozměr je 20x232x2,6cm (š,v,h). Skříň nabízí dostatek prostoru pro uložení velkých i malých oděvů.

 

Pokud preferujete moderní styl zkombinovaný s dřevěným dekorem, je kolekce Markus vhodnou volbou. Další prvky z této řady naleznete níže, v souvisejících produktech….