Zásuvková komoda se zrcadlem ofélie – bílá

Designový kousek Zásuvková komoda se zrcadlem ofélie - bílá od kvalitní společnosti LB jednoduše seženete tady nyní se slevou. Právě teď jen za 9 289 Kč.
Zásuvková komoda se zrcadlem ofélie - bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
9 289

Popis produktu

Zásuvková komoda Ofélie je jasným zástupcem neoklasického nábytku, který zajistí uspořádání vašich věcí. Obsahuje 4 zásuvky na kuličkových pojezdech s plným výsuvem. Rozměr čel zásuvek je 88,2x19cm a maximální zatížení zásuvky je 15kg. Originálně tvarované úchytky jsou kovové, natřené bílou matnou barvou. Elegantní obdélníkové tvary orámované vyřezávanými pilastry a sokly z MDF profilu potaženého bílou matnou fólií vytvářejí vynikající a ušlechtilý celek. Dodá vám pocit čistoty a svěžesti. Komodu doporučujeme připevnit ke zdi pomocí dodávaného rohového věšáku.

 

Zrcadlo Ofélie o šířce 4mm je nalepeno na MDF desce široké 16mm. MDF desky jsou dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva. Díky potažení MDF desky PVC povrchovou fólií v bílé barvě je údržba rámu zrcadla velmi snadná. Pro milovníky romantiky a lehkosti je zrcadlo v bílé barvě ideální. Na zeď se připevňuje pomocí závěsných háčků, které jsou…