Předsíňová skříň malaga 2d – dub zlatý/šedá/černá

Zcela unikátní kus Předsíňová skříň malaga 2d - dub zlatý/šedá/černá od oblíbené značky LB jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách ve slevě! Ve skvělé akci za 7 043 Kč.
Předsíňová skříň malaga 2d - dub zlatý/šedá/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
7 043

Popis produktu

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva a šedým laminem. Nábytek je vyrobený z lamina 16mm v odstínu dřeva dub zlatý a šedé barvy. V kombinaci s černými kovovými nohami a úchyty působí nábytek vzdušně a elegantně. Čelní plochy dveří u skříně jsou vyrobeny z MDF desky 22mm.

 

Nabízená skříň Malaga je dvoudvéřová a uvnitř je velmi prakticky vybavena horní policí, kovovým věšákem, pěti háčky na oblečení a spodní policí. Lze tak velmi jednoduše a prakticky využít celý prostor skříně.

 

Pokud vás kolekce předsíňového nábytku Malaga zaujala, podívejte se na všechny její prvky, které naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.