Výklopný botník malaga – dub zlatý/šedá/černá

Unikátní a oblíbený kus Výklopný botník malaga - dub zlatý/šedá/černá od top značky LB máte možnost sehnat právě teď v naší nabídce levně! Cena od 5 792 Kč.
Výklopný botník malaga - dub zlatý/šedá/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
5 792

Popis produktu

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva a šedým laminem. Nábytek je vyrobený z lamina 16mm v odstínu dřeva dub zlatý a šedé barvy. V kombinaci s černými kovovými nohami a úchyty působí nábytek vzdušně a elegantně. Čelní plochy dvířek a šuplíků jsou vyrobeny z MDF desky 22mm.

 

Co by v předsíni nemělo chybět je botník. Kolekce Malaga nabízí botník s výklopnými dvířky a horním šuplíkem. Horní výklopné dvířko má sklo s potiskem, spodní dvířko je plné. Botník je upevněn na kovových podpěrách s výškou 10cm a ke stěně je připevněn pomocí úhlového zavěšení.

 

Pokud vás kolekce předsíňového nábytku Malaga zaujala, podívejte se na všechny její prvky, které naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního…