Zásuvková komoda ezra – dub zlatý/modrá/bílá

Velmi oblíbený kus Zásuvková komoda ezra - dub zlatý/modrá/bílá od oblíbené značky LB pořídíte v naší online nabídce levně. Nyní pořídíte od 5 741 Kč.
Zásuvková komoda ezra - dub zlatý/modrá/bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
5 741

Popis produktu

Chcete zařídit domácnost podle nejnovějších trendů? Pak by vám mohla padnout do oka zásuvková komoda Ezra, která se může pyšnit dokonalým spojením barev a nadchne každého milovníka moderního nábytku. Dominantní dekor dubu zlatého je obohacen o modrou a bílou plochu s pruhovým vzorem v lesku. Barevná kombinace ve spojení s leskem a matem je ve výsledku velmi originální a atraktivní. Lesklé plochy dodávají nábytku luxusní nádech. Design komody oživují stylové čtvercové úchytky. Kromě vizuální stránky, nesmíme opomenout úložný prostor, kterým komoda disponuje.

 

Komoda je tvořena třemi zásuvkami na kuličkových pojezdech, které najdou využití na uložení oblečení, ložního prádla a čehokoli dalšího dle vlastního uvážení. Horní deska komody může posloužit na vystavení dekorací. Komoda je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Jeho údržba je nenáročná, jelikož povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem. Rozměry zásuvkové komody Ezra jsou…