Ložnice caroline ii – dub zlatý/černá

Nejprodávanější kousek Ložnice caroline ii - dub zlatý/černá od výrobce LB jde sehnat zrovna dneska v akci. Akční cena již od 51 467 Kč.
Ložnice caroline ii - dub zlatý/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
51 467

Popis produktu

Nábytek v ložnici Caroline je vyroben z lamina v dekoru dřeva dub zlatý, v kombinaci s kovovými rámy v černé barvě. Úchytky jsou také kovové. 

 

Nabízená postel Caroline svým jednoduchým a přesto elegantním stylem zaujme nejednoho nocležníka. Součástí postele je rošt, matraci je však nutné dokoupit. Plocha lůžka je 160x200cm, proto je vhodné umístit dvě matrace o rozměru 80x200cm. Pokud umístíte do postele matraci o výšce 20cm, bude celková výška lehací plochy 50cm. 

 

Šatní skříň čtyřdvéřová je poskládaná ze dvou jednodvéřových skříní (dodávány s šesti policemi a jednou šatní tyčí) na bocích a dvoudvéřové zrcadlové skříně, která je uvnitř vybavena horní policí, tyčí na šaty a dvěma spodními policemi. Za dvěma nočními stolky jsou připevněny panely, které mají odkládací polici. Šuplíková komoda nabízí dostatek úložného prostoru ve dvou krátkých a dvou dlouhých šuplících. Nad komodou je praktické zrcadlo obdélníkového tvaru.

 

Ložnice Caroline II se skládá z těchto…