Interbyt.cz

Set 2 konferenčních stolků robin – dub zlatý/černá

Tento zlevněný kousek Set 2 konferenčních stolků robin - dub zlatý/černá originál od značky LB je k sehnání tady nyní extra výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 5 096 Kč.
Set 2 konferenčních stolků robin - dub zlatý/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
5 096
Popis produktu

Pokud jste zastánci moderního stylu nábytku, který je zároveň sklouben s klasikou, máme pro vás kolekci Robin, ve které najdete set 2 konferenčních stolků. Ty jsou vyrobeny v kombinaci dřevotřískové desky a MDF desky. Dekor dřeva dub zlatý se skvěle vyjímá v kombinaci s černou barvou.

 

Na konferenční stolky Robin můžete při různých příležitostech odložit kávu, občerstvení nebo noviny. Stolky jsou čtvercového tvaru. Horní deska má tloušťku 25mm a je dělena na tři panely v dekoru dub zlatý. Maximální zatížení stolků je do 15kg. Podpěrné nohy jsou vyrobeny z MDF desky potažené fólií černé barvy. Set obsahuje dva konferenční stolky, přičemž rozměry většího stolku jsou 37,4x80x80cm (v, š, h) a rozměry menšího stolku jsou 30,4x70x70cm (v, š, h). Menší stolek můžete vysunout do libovolné délky nebo jej v případě potřeby zcela zasunout pod ten větší. Stolky jsou dodávány v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Robin najdete níže v souvisejících produktech.