Malý dětský pokoj ezra – dub zlatý/modrá/bílá

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Malý dětský pokoj ezra - dub zlatý/modrá/bílá od skvělé a známé značky LB je k získání tady nyní skutečně výhodně. Teď za akční cenu 21 869 Kč.
Malý dětský pokoj ezra - dub zlatý/modrá/bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
21 869

Popis produktu

Dětský pokoj Ezra je svým provedením vhodný pro holky i kluky všech věkových kategorií. Nábytek se může pyšnit dokonalým spojením barev a nadchne každého milovníka moderního nábytku. Dominantní dekor dubu zlatého je obohacen o modrou a bílou plochu s pruhovým vzorem v lesku. Barevná kombinace ve spojení s leskem a matem je ve výsledku velmi originální a atraktivní. Lesklé plochy dodávají nábytku luxusní nádech. Design nábytku oživují stylové čtvercové úchytky. Pokoj se skládá z dětské postele, šatní skříně a psacího stolu.

 

Dětská postel potěší čalouněným čelem krémové barvy, které ocení zejména děti a studenti, jelikož v postel mnohdy tráví čas sledováním televize, čtením a prohlížením sociálních sítí. Díky čelu budou mít pohodlnou oporu zad. Ložná plocha postele je 90x200cm. Součástí lůžka je rošt, nikoli matrace. Při použití matrace o výšce 18cm je výška sedu/lehu 49cm. V případě zájmu můžete matraci vybrat z našeho sortimentu. Šatní skříň je dvoudveřová a poskytuje úložný…