Televizní stěna amfora – alabastr/dub zlatý

Kvalitní a žádaný výrobek Televizní stěna amfora - alabastr/dub zlatý s osvědčenou značkou LB je k dostání právě dnes téměř zdarma! Cena od 18 288 Kč.
Televizní stěna amfora - alabastr/dub zlatý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
18 288

Popis produktu

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice, dětské pokoje i obýváky. V kolekci najdete televizní stěnu Amfora, která je vyrobená z lamina a MDF. Na stěně převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desky v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech. Úchytky jsou kovové s bronzovým nádechem. 

 

Na pravé straně je otevřený prostor s policemi (dvě skleněné police, jedna klasická police), který je široký 28,2cm. Uprostřed je televizní stolek široký 136,8cm, který má dvoje dvířka a otevřený prostor s policí. Nad stolkem je police, která je příčkami dělená na tři stejné části. Na levé straně je vitrína, která má otevřený policový prostor (široký 25cm, dvě skleněné police, jedna klasická police) a dvířkový prostor (široký 41,2cm), za kterým jsou čtyři police. Maximální nosnost skleněných polic je 8kg a klasických polic 15kg. Ve vrchní části stěny je dlouhá…