Nejlevnější jídelní židle H547, šedá

Designová židle Vysoké opěradlo Kvalitní a stabilní konstrukce Materiál: lakovaná ocel / ekologická kůže Šedá barva Parametry... více informací »
Nejlevnější jídelní židle H547
Značka: HAL
1 454 Kč
Ověřit dostupnost
Designová židle Vysoké opěradlo Kvalitní a stabilní konstrukce Materiál: lakovaná ocel / ekologická kůže Šedá barva Parametry...

Designová židle
Vysoké opěradlo
Kvalitní a stabilní konstrukce
Materiál: lakovaná ocel / ekologická kůže
Šedá barva

Parametry (šířka x hloubka x výška)
43x49x97cm
 
Designová židle s čalouněným sedákem a opěradlem. Elegantní design vynikne v každém moderním interiéru. Praktický barevný design lze snadno integrovat do vašeho interiéru. Tlumení jídelní židle zajišťuje   příjemné posezení   i delší dobu. Nohy křesla jsou vyrobeny z kovového materiálu, který je univerzální a neměnný. Vysoká záda poskytuje pohodlí pro vaše záda . Super produkt Nejlevnější jídelní židle H547, získáte rovněž tady na našich stránkách v populární sekci jídelní židle – čalouněné! Nyní můžete koupit parádní produkty ve zmiňované kategorii za skvělou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další kvalitní produkty od výrobce HAL. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce HAL má k dispozici top výrobky
Velmi prodávaný kousek Nejlevnější jídelní židle H547, šedá můžete pořídit v pohodě na webu umístěný v sekci jídelní židle levné! Nyní můžete najít skvělé produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na více produktů značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Designový produkt Nejlevnější jídelní židle H547, šedá můžete sehnat právě tady na našich stránkách zařazený v kategorii jídelní židle levné. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této známé kategorie snadno online! Tento žádaný produkt Nejlevnější jídelní židle H547, můžete koupit lehce u nás v oblíbené kategorii jídelní židle levné. Prozkoumejte oblíbené zboží z této populární kategorie ve slevě. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce více kousků od značky HAL. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Nejlevnější jídelní židle H547, šedá od dodavatele s dobrým jménem HAL je k dostání na našich stránkách nyní za super cenu! Teď v akci 1 454 Kč.