Zásuvková komoda sofia iii s ornamentálním zrcadlem – béžová/lento

Kvalitní a velmi žádaný kus Zásuvková komoda sofia iii s ornamentálním zrcadlem - béžová/lento od dodavatele zboží LB jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu! Ve skvělé akci za 12 534 Kč.
Zásuvková komoda sofia iii s ornamentálním zrcadlem - béžová/lento
Ověřit dostupnost
Značka: LB
12 534

Popis produktu

Tato komoda standartní velikosti Sofia disponuje třemi širšími zásuvkami na kuličkových vedeních, které se vám budou snadno otevírat pomocí zdobených kovových úchytek. Maximální zatížení každé zásuvky je 5kg. Komoda je v rustikálním stylu, což podtrhují kulaté nožky, a zároveň oplývá typickými prvky klasicismu. Materiálem pro výrobu bylo kvalitní lamino (tělo) v kombinaci s MDF (čílka, hohy). U této materiálové kombinace oceníte její snadnou údržbu a dobrou odolnost proti poškození.

 

Zrcadlo vyniká svým ornamentálním rámem a je určené především do ložnice nebo dětského pokoje Sofia. Připevňuje je ke stěně pomocí sklopných lamel, které jsou součástí produktu. Rám zrcadla je vyrobený z PPU. Po montáži se doporučuje připevnit komodu na zeď pomocí úhlového zavěšení. Součástky pro připevnění na stěnu nejsou součástí výrobku. Vzhledem k masivní konstrukci komody se nedoporučuje vysouvat více než jednu zásuvku, pokud komoda není připevněná ke zdi.

 

Zásuvková komoda Sofia III…