Skříň penelope zakončovací – pravá – dub sonoma světlý/dub sonoma

Kvalitní a levný výrobek Skříň penelope zakončovací - pravá - dub sonoma světlý/dub sonoma od značky s dobrým jménem LB máte možnost sehnat právě zde v bezva akci! Akční cena již od 10 963 Kč.
Skříň penelope zakončovací - pravá - dub sonoma světlý/dub sonoma
Ověřit dostupnost
Značka: LB
10 963

Popis produktu

Do kategorie moderních ložnic jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Kolekce Penelope nabízí několik typů šatních skříní. Nabízená skříň Penelope slouží jako zakončovací díl k dvoudvéřové nebo třídvéřové skříni. Uvnitř je vybavena policemi. Otevírání dvířek je na pravou stranu. Mírné vyfrézkování na dvířkách zvýrazňuje celkové provedení skříně. Pruh dvířek je ve světlém dubu a další část dvířek má tmavé provedení. Pokud by jste potřebovali skříň se zrcadlem, výrobce nabízí i tuto variantu.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit ložnici podle…