Postel z masivu Evropa, 160×200, bílá

Postel z borovicového dřeva lakovaná na bílo  Uvedená cena platí za postel bez matrace, roštu a úložného prostoru  Nábytek je dodáván v... více informací »
Postel z masivu Evropa
Značka: MXD
3 535 Kč
Ověřit dostupnost
Postel z borovicového dřeva lakovaná na bílo  Uvedená cena platí za postel bez matrace, roštu a úložného prostoru  Nábytek je dodáván v...

Postel z borovicového dřeva lakovaná na bílo 
Uvedená cena platí za postel bez matrace, roštu a úložného prostoru 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Kvalitní postel z borovicového dřeva. Postel je vyrobena ze dřeva o síle 26mm, což zaručuje maximální stabilitu za všech okolností. 
Lze dokoupit úložný prostor o rozměru 200x57x19cm 
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Postel: 167x50x205cm
Ložná plocha: 160x200cm 
 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Kvalitní provedení postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána bez roštu a matrace. Bez matrace proto, aby si každý mohl vybrat matraci, která mu nejvíce vyhovuje. Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.Žádaný produkt Postel z masivu Evropa, 160×200, bílá máte možnost dostat pohodlně tu na stránkách v populární rubrice postele 160×200 cm! Vyberte si ještě ostatní produkty z této populární sekce za internetové ceny! Známý výrobce MXD dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží A to je teprve začátek!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Postel z masivu Evropa, 160x200, bílá od společnosti se zárukou kvality MXD jednoduše získáte zde za výhodnou cenu. Aktuálně stojí u nás 3 535 Kč.