Stojánek na šperky YAMAZAKI Branch, bílý

YAMAZAKI Branch - stojánek na šperky.  Stojánek na šperky z lakovaného kovu. Ze dvou dílů - horní díl otočný a výškově... více informací »
Stojánek na šperky YAMAZAKI Branch
Značka: NOO
425 Kč
Ověřit dostupnost
YAMAZAKI Branch - stojánek na šperky.  Stojánek na šperky z lakovaného kovu. Ze dvou dílů - horní díl otočný a výškově...

YAMAZAKI Branch – stojánek na šperky. 
Stojánek na šperky z lakovaného kovu. Ze dvou dílů – horní díl otočný a výškově nastavitelný. 
Velikost: 10,5 x 9 x 33-40cm Často hledaný kousek Stojánek na šperky YAMAZAKI Branch, bílý lze získat teď tady na našem webu zařazený v kategorii ! Podívejte se na kvalitní produkty ve zmiňované rubrice ve výhodné akci! Věhlasný výrobce NOO má na skladě vynikající produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na více produktů od značky NOO. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Velmi oblíbený kus Stojánek na šperky YAMAZAKI Branch, bílý máte možnost najít nyní tady na stránkách v oblíbené sekci stojánky na brýle! Mrkněte na zlevněné zboží ve zmíněné kategorii z pohodlí domova.

Zajímavý produkt Stojánek na šperky YAMAZAKI Branch, bílý od výrobce s dlouholetou historií NOO pohodlně seženete právě teď u nás extra se slevou! Akční ceny od 425 Kč.