Moderní komoda 93 Xelios

Moderní komoda Xelios  Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka... více informací »
Moderní komoda 93 Xelios
Značka: LAS
3 392 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Xelios  Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka...

Moderní komoda Xelios 
Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý
ABS hrany 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
93x90x40cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 
Tento kvalitní a žádaný kousek lze nakoupit bez problémů tady u nás zařazený v kategorii moderní komody. Nyní pořídíte ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za super cenu! U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další zboží od dodavatele LAS. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce LAS vám poskytuje vysoce kvalitní produkty
Diskontní produkt Moderní komoda 93 Xelios pořídíte teď tu na našem webu v populární kategorii šuplíkové komody! Podívejte se na parádní výrobky ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu! Oblíbená značka LAS dlouhodobě nabízí top produkty. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na více skvělých produktů značky LAS. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento levný kousek jde pořídit rovněž tady na našem webu v populární sekci šuplíkové komody. Máme pro vás zlevněné produkty z této rubriky v bezva akci!

Zajímavý výrobek Moderní komoda 93 Xelios od značky s tradicí a dobrou pověstí LAS pohodlně nakoupíte právě teď v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 3 392 Kč.