Obývací set ii trevor – dub wotan/šedá

Oblíbený výrobek Obývací set ii trevor - dub wotan/šedá od našeho známého výrobce LB pohodlně dostanete online za nejnižší cenu. Nyní nakoupíte za 23 556 Kč.
Obývací set ii trevor - dub wotan/šedá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
23 556

Popis produktu

Obývací set Trevor II se stane novou dominantou nejen vašeho obývacího pokoje, ale i celého bytu. Jádro setu tvoří sada konferenčních stolků Trevor, která se skládá celkem ze 3 samostatných produktů. Velký konferenční stolek doplňují dva menší jinak identické stolíky.  Pokud nebudete menší příbuzné zrovna potřebovat, můžete je snadno zasunout pod většího bratříčka a ony tak nebudou zbytečně ve vašem obývacím pokoji zabírat místo. Stolíky najdou své využití také jako samostatné kusy nábytku. Odložit si na ně můžete například květináč s rostlinou či jiný dekorační předmět. V případě nouze je však můžete využít i jako samostatné stoličky k většímu stolu.

 

V široké komodě Trevor naleznete jak uzavíratelné skříňky, tak i tři pojízdné přihrádky, umístěné uprostřed, pohybující se na kuličkových kolejnicích. Po stranách za výklopnými dvířkami se nachází výklenky se dvěma pevnými poličkami. Podstavec komody tvoří pevný kovový rám, zakončený dvěma svislými nohami. Hlavním použitým…