Vitrína Provensálsko W2S

Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii (borovice andersen/lefkas tmavý)  Dodáváno v demontu    Parametry: (výška x... více informací »
Vitrína Provensálsko W2S
Značka: GAL
7 491 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii (borovice andersen/lefkas tmavý)  Dodáváno v demontu    Parametry: (výška x...

Stylový bytový systém 
Dekor jako na fotografii (borovice andersen/lefkas tmavý) 
Dodáváno v demontu 

 
Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
198x90x43cm  Často hledaný produkt můžete koupit lehce na webu v populární sekci provence – dotek francie u vás doma!! Mrkněte na ještě jiné výrobky z této známé sekce ve výhodné akci! Věhlasný výrobce GAL vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem!
Kvalitní výrobek najdete právě zde tady a teď na našem webu v populární rubrice provence – dotek francie u vás doma!. Nyní pořídíte oblíbené zboží z této sekce za extra cenu. Náš sortiment je široký, mrkněte na další skvělé zboží od značky GAL. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka GAL svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní výrobky

Vysoce kvalitní kousek Vitrína Provensálsko W2S od značky se skvělou pověstí GAL jednoduše můžete najít momentálně v naši nabídce až neuvěřitelně levně! Výhodně za 7 491 Kč.