Interbyt.cz

Luxusní zdravotní matrace viscogreen lux – 170 kg

Akční a ve slevě produkt Luxusní zdravotní matrace viscogreen lux od skvělé a známé značky MAT jednoduše můžete najít aktuálně skutečně levně! Nyní nakoupíte za 12 370 Kč.
Luxusní zdravotní matrace viscogreen lux - 170 kg
Ověřit dostupnost
Značka: MAT
12 370 15 470 Kč Sleva -20%

Luxusní matrace VISCOGREEN LUX je složena ze dvou přírodních pěn z ricinového oleje – Viscogreen a Biogreen. Větší nosnost a tuhost matrace je zajištěna větším poměrem pěny Biogreen. Jedná se o tvrdší matraci s nosností do 170 kg. Vrchní stranu tvoří viscoelastická přírodní pěna Viscogreen, která má výjimečnou tvarovou paměť a lépe reaguje na změnu teploty a tlaku a rychleji se přizpůsobuje změnám polohy těla během spánku. Podkladovou vrstvu tvoří odolná pěna Biogreen vyrobená z ricinového oleje a s přídavkem Aloe Vera pro větší hygieničnost.  V porovnání s LAZY-FOAM línou pěnou je komfortnější a šetrnější k životnímu prostředí.

 

Matrace je vybavena odnímatelným potahem EUCALLYS, který je prošitý línou pěnou ještě více zvyšuje komfort matrace. Díky svému složení má matrace výborné zdravotní a antibakteriální vlastnosti. Matrace obsahuje impregnaci ANTIMOSQUITO, která odpuzuje komáry. 

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů.