Škrabka/nožík VICE VERSA Inky, oranžová

VICE VERSA Inky - škrabka/nožík.  Praktický stojánek s nástrojem 2 v 1 - z jedné strany škrabka, z druhé strany loupací nožík.... více informací »
Škrabka/nožík VICE VERSA Inky
Značka: NOO
675 Kč
Ověřit dostupnost
VICE VERSA Inky - škrabka/nožík.  Praktický stojánek s nástrojem 2 v 1 - z jedné strany škrabka, z druhé strany loupací nožík....

VICE VERSA Inky – škrabka/nožík. 
Praktický stojánek s nástrojem 2 v 1 – z jedné strany škrabka, z druhé strany loupací nožík. Vyrobeno z ABS plastu a nerezi. 
Dodáváno v provedení: oranžová, červená, zelená. 
Velikost: 9x7x16cm. 
Výrobek lze mýt v myčce. 
Dodáváno v papírové dárkové krabici.
Super produkt máte možnost koupit přímo tady u nás v rubrice nože, kráječe! Nyní si můžete pořídit unikátní produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! To není vše, náš sortiment je ale široký. U nás najdete další vybrané produkty od značky NOO. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel NOO vám může nabídnout vysoce kvalitní produkty. Podívejte se sami.
Oblíbený a kvalitní produkt Škrabka/nožík VICE VERSA Inky, pořídíte bez obtíží tu umístěný v sekci nože, kráječe! Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží z této oblíbené rubriky za outletovou cenu. To však není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další kousky od značky NOO. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Škrabka/nožík VICE VERSA Inky, oranžová od oblíbené značky se zárukou kvality NOO jde pořídit tady za zcela nejnižší cenu. Na našich stránkách za 675 Kč.