Dětská postýlka větší Mono

Moderní dětský pokoj v kvlitním masivním provedení  Dodáváme v provedení masiv borovice na bílo / lamino na okrajové... více informací »
Dětská postýlka větší Mono
Značka: PIN
7 949 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní dětský pokoj v kvlitním masivním provedení  Dodáváme v provedení masiv borovice na bílo / lamino na okrajové...

Moderní dětský pokoj v kvlitním masivním provedení 
Dodáváme v provedení masiv borovice na bílo / lamino na okrajové části 
Dodatky: růžové nebo šedé, lze zvolit 
Matrace není součástí 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Dětská postýlka má velikost 70 x 140 cm a její součástí je i rošt. Výšku matrace lze nastavit do tří úrovní a lze také sundat 2 boční lišty. K posteli je možné si dokoupit zásuvku nebo zábranu. Když díte vyroste, lze proměnit postýlku na plnohodnotnou dětskou postel. 
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
144x91x71cm 
 
Kolekce MONO je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva v kombinaci s laminem na nenosné části. Po celou dobu procesu výroby je kladen důraz na ochranu životního prostředí a dřevo pochází z certifikovaných lesů.
Unikátní a žádaný produkt Dětská postýlka větší Mono můžete sehnat lehce tu na webu ve známé rubrice dětské postýlky! Nyní si můžete vybrat unikátní zboží ve zmiňované kategorii za super ceny! Významný výrobce PIN dlouhodobě prodává špičkové produkty
Zajímavý produkt Dětská postýlka větší Mono můžete najít nyní tady na webu v oblíbené sekci dětské postýlky! Nyní můžete koupit oblíbené produkty z této populární kategorie za akční cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce více skvělých kousků od výrobce PIN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Dětská postýlka větší Mono od značky s dlouholetou historií PIN snadno můžete sehnat zrovna napořád výhodně. Ve skvělé akci za 7 949 Kč.