Postel Veronika + 2x noční stolek, bílá/ořech černý

  Dodáváme v dekoru bílá / ořech černý  Postel nezahrnuje matraci a rošt  Nábytek je dodáván v... více informací »
Postel Veronika + 2x noční stolek
Značka: IMS
6 954 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v dekoru bílá / ořech černý  Postel nezahrnuje matraci a rošt  Nábytek je dodáván v...

 

Dodáváme v dekoru bílá / ořech černý 
Postel nezahrnuje matraci a rošt 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Postel + noční stolky: 278x85x205cm, 180x200cm 

 
POSTEL VERONIKA 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento velmi oblíbený produkt Postel Veronika + 2x noční stolek, bílá/ořech černý lze zakoupit právě na našich stránkách zařazený v rubrice ložnice. Nyní můžete koupit ostatní produkty ve zmíněné sekci za super peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další produkty od dodavatele IMS. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Výjimečný produkt Postel Veronika + 2x noční stolek, bílá/ořech máte možnost získat právě teď tady na našem webu v populární rubrice 180x200cm! Mrkněte na ještě další produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu. U zákazníků oblíbený výrobce IMS prodává prvotřídní výrobky. A tady je důkaz. Neodolatelný produkt Postel Veronika + 2x lze získat právě nyní tady na webu umístěný v rubrice 180x200cm! Máme pro vás akční kusy z naší rubriky za skvělou cenu! Výrobce IMS vás a vaše blízké obohatí o kvalitní produkty To není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další zboží od výrobce IMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Kvalitní výrobek naleznete bez problémů tady na webu ve známé rubrice 180x200cm. Pořiďte si ostatní produkty z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také další vybrané kousky od značky IMS. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel IMS dlouhodobě poskytuje top výrobky

Tento kvalitní kousek Postel Veronika + 2x noční stolek, bílá/ořech černý od naší známé značky IMS lze koupit teď v akci! Nyní pořídíte za super cenu 6 954 Kč.