Velká obývací stěna Parle MDF, sonoma

Moderní obývací stěna Parle  Dodáváme v dekoru dub sonoma Dvířka v provedení MDF  Lze dokoupit LED osvětlení za... více informací »
Velká obývací stěna Parle MDF
Značka: STZ
19 599 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní obývací stěna Parle  Dodáváme v dekoru dub sonoma Dvířka v provedení MDF  Lze dokoupit LED osvětlení za...

Moderní obývací stěna Parle 
Dodáváme v dekoru dub sonoma
Dvířka v provedení MDF 
Lze dokoupit LED osvětlení za 690Kč 
Nábytek je dodáván v demontu 
Krásná obývací stěna za TOP cenu!
Lze dokoupit komodu! 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 

Celá sestava 340x198x44cm 
Prostor pro TV: 140x90cm  

 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Velmi žádaný výrobek jde nakoupit právě zde na našich stránkách v sekci stylové nad 10 tis. kč! Pořiďte si podobné produkty z naší kategorie za akční cenu. U zákazníků oblíbená značka STZ představuje špičkový sortiment Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další kousky od výrobce STZ. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kus Velká obývací stěna Parle MDF, sonoma od výrobce s dobrým jménem STZ jednoduše můžete najít zde teď napořád výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 19 599 Kč.