Velká šatní skříň Stela, buk

  Velká šatní skřín  Korpus v dekoru: buk  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Nábytek je dodáván v... více informací »
Velká šatní skříň Stela
Značka: STZ
6 399 Kč
Ověřit dostupnost
  Velká šatní skřín  Korpus v dekoru: buk  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Nábytek je dodáván v...

 

Velká šatní skřín 
Korpus v dekoru: buk 
Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
135x194x55cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Vysoce kvalitní produkt Velká šatní skříň Stela, můžete získat pohodlně tady a teď na našem webu v populární rubrice moderní skříně. Máme pro vás akční zboží z této známé sekce za rozumné peníze. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další prověřené zboží značky STZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka STZ poskytuje skvělý sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento kvalitní a levný výrobek Velká šatní skříň Stela, buk od této skvělé značky STZ je k dostání právě dnes ve slevě! Výhodně za 6 399 Kč.