Sedací souprava Happy ve tvaru U Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní sedací souprava Harry v oblíbeném provedení  Nyní za super akční cenu v nejoblíbenějším potahu  Akční potah Inari se vyznačuje svou... více informací »
Sedací souprava Happy ve tvaru U Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: MSF
24 925 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Harry v oblíbeném provedení  Nyní za super akční cenu v nejoblíbenějším potahu  Akční potah Inari se vyznačuje svou...

Moderní sedací souprava Harry v oblíbeném provedení 
Nyní za super akční cenu v nejoblíbenějším potahu 
Akční potah Inari se vyznačuje svou pevností a živostností 
Dodáváme v provedení pravý či levý roh 
Sedací souprava Harry je rozkládací včetně úložného prostoru
Součástí je 2x úložný prostor 
Velký rozklad ocení návštěvy a vy oceníte rychlé rozkládání 
Do velkého úložného prostoru schováte mnoho užitečnýh věcí 
Jádro je vyplněno pružinami a PUR pěnou pro pohodlné sezení 
Kovové nožky zajištují stabilitu za všech okolností 

 
Rozměry: 
305x175x90cm
Plocha po rozložení: 265x126cm
 
SEDACÍ SOUPRAVA HARRY
Sedací souprava Harry vás udělá skutečně šťastnými! Nadčasový design bude hrdě konkurovat módním výstřelkům a Harry se stane královnou vašeho interiéru. Kovové nožky jsou IN a navíc je oceníte při úklidu. Tento kousek poslouží stejně dobře ve dne jako v noci a nadbytečné věci navíc pohodlně schováte do úložného prostoru. Dlouho neváhejte a udělejte si radost!
 
Krásná sedací souprava Harry nyní v akci! Díky svému modernímu designu, kvalitním potahům a preciznímu provedení se těší velké oblibě. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Happy pro vás bude zcela jistě správná volba.
 
Praktickou stránku zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Soupravu Harry si můžete zvolit v provedení pravý nebo levý roh – na hlavní fotografii je pravý roh.
 
Potah režná látka: 
Režná látka je podobným typem potahu jako pytlovina, s rozdílem, že Inari je jemnější potah. Potah Inari byl vyvinut s cílem zachovat stejné vlastnosti jako potahy pytlovina – tzn. pevnost, barevná stálost a trvanlivost. Inari má jemnou plochu, která se Vám určitě bude zamlouvat pro pohodlné relaxování na sedačce. 
Oděr metodou Martindale: 35000 Unikátní a žádaný produkt Sedací souprava Happy ve tvaru U Roh: Orientace rohu Pravý roh jde koupit již dnes tu umístěný v rubrice sedačky rohové! Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z této kategorie za super cenu. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od dodavatele MSF. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Sedací souprava Happy ve tvaru U Roh: Orientace rohu Pravý roh od skvělé značky MSF naleznete již dnes trvale výhodně! Teď za akční cenu 24 925 Kč.