Moderní válenda Bruli 07 Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní postel nyní za super akční cenu!  Akční cena platí pro provedení na fotografii  Kvalitní pružinová matrace  Velký úložný prostor... více informací »
Moderní válenda Bruli 07 Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: LNO
7 191 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní postel nyní za super akční cenu!  Akční cena platí pro provedení na fotografii  Kvalitní pružinová matrace  Velký úložný prostor...

Moderní postel nyní za super akční cenu! 
Akční cena platí pro provedení na fotografii 
Kvalitní pružinová matrace 
Velký úložný prostor přístupný z boku 
Dodáváme v provedení pravý roh jako na foto

 
Rozměry: 
202x84cm (ložná plocha: 200x82cm) 
 
ČALOUNĚNÁ VÁLENDA BRULI 
Potřebujete postel pro svého potomka nebo zařizujete studentský byt? Válenda Bruli je ekonomickým řešením a nabídne vám dostatek pohodlí. Samozřejmostí je úložný prostor. Neváhejte, tato nabídka se neodmítá!
  Hodně prodávaný produkt Moderní válenda Bruli 07 Roh: Orientace rohu Pravý roh máte možnost dostat bez obtíží tady na našich stránkách v populární rubrice postele čalouněné! Máme pro vás vyjímečné kusy ve zmíněné kategorii v bezva akci! Známá značka LNO pro vás připravuje kvalitní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce však také více skvělých produktů od značky LNO. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Moderní válenda Bruli 07 Roh: Orientace rohu Pravý roh od skvělé značky LNO snadno najdete u nás nyní za mimořádně nízkou cenu. Momentálně v akci za 7 191 Kč.