Interbyt.cz

Rozkládací rohová sedací souprava Umag Roh: Orientace rohu Levý roh

Hodně žádaný kousek Rozkládací rohová sedací souprava Umag Roh: Orientace rohu Levý roh od dodavatele kvalitních produktů MSF snadno seženete momentálně v naši nabídce napořád výhodně! Nyní můžete mít za 14 536 Kč.
EAN: 1210000393692
Rozkládací rohová sedací souprava Umag Roh: Orientace rohu Levý roh
Ověřit dostupnost
Značka: MSF
14 536
Popis produktu

Kvalitní sedací souprava Umag nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru Cena je platná pro potah jako na fotografii  Návštěvu poteší možnost přespat a vás snadné rozkládání  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Moderní a nadčasový design   Rozměry: 
218x146x93cm 
Plocha pro spaní: 185x120cm    SEDACÍ SOUPRAVA UMAG    Nápaditý tvar, módní kombinace materiálů a nadčasové barvy, to je sedací souprava Umag ! Tento kousek poslouží stejně dobře ve dne jako v noci. Ať již plánujete romantický večer při svíčkách nebo pohodové odpoledne s oblíbenou knihou, Umag  bude tím pravým místem odpočinku. Užijte si pocit výjimečnosti a rozhodněte se pro Umag !   Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.    VÍCE POTAHŮ NA VÝBĚR V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH – v e-shopu je pouze omezená nabídka potahů. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a vybírejte z větší nabídky potahů.