Úložný prostor k posteli Enos Enos: Dekor Zelený

Moderní úložný prostor k posteli Enos Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: modrá, růžová nebo zelená  Nábytek je dodáván v... více informací »
Úložný prostor k posteli Enos Enos: Dekor Zelený
Značka: GIB
1 620 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní úložný prostor k posteli Enos Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: modrá, růžová nebo zelená  Nábytek je dodáván v...

Moderní úložný prostor k posteli Enos
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: modrá, růžová nebo zelená 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
145x20x79cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Diskontní produkt Úložný prostor k posteli Enos Enos: Dekor Zelený od kvalitního výrobce GIB seženete v naší internetové nabídce za extra cenu. Akční ceny od 1 620 Kč.