Kvalitní sedací souprava tvaru U Mondeo, růžová Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní sedací souprava Mondeo v kvalitním provedení  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Kvalitní žinilkový potah Velvet - příjemná na... více informací »
Kvalitní sedací souprava tvaru U Mondeo
Značka: SGN
27 561 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Mondeo v kvalitním provedení  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Kvalitní žinilkový potah Velvet - příjemná na...

Moderní sedací souprava Mondeo v kvalitním provedení 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Kvalitní žinilkový potah Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Stabilní dřevěná konstrukce
Využijte neopakovatelné cenové akce na sedačku! 

 
Rozměry: 
326x225xcm
Výška: 85cm 
Rozklad: nerozkládací  Tento exkluzivní produkt je k dispozici bezprostředně tady na našem webu v populární kategorii sedačky tvaru u! Nyní koupíte akční kusy ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu! To však není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce SGN. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka SGN má na skladě skvělé produkty Přesvědčte se!

Diskontní produkt Kvalitní sedací souprava tvaru U Mondeo, růžová Roh: Orientace rohu Pravý roh od společnosti s výborným jménem SGN lze koupit u nás nyní za outletovou cenu. Nyní pořídíte za 27 561 Kč.