Kvalitní sedací souprava tvaru U Nicolette Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní sedací souprava Nicolette v kvalitním provedení  dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Nikola je... více informací »
Kvalitní sedací souprava tvaru U Nicolette  Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: SGN
28 664 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Nicolette v kvalitním provedení  dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Nikola je...

Moderní sedací souprava Nicolette v kvalitním provedení 
dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedací souprava Nikola je rozkládací včetně úložného prostoru 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Soro 97)
Sedačka má stylové prošití sedáků 
Stabilní dřevěná konstrukce
Součástí je funkce polohovatelných záhlavníků 
Využijte neopakovatelné cenové akce na sedačku Nicolette! 
Na hlavní fotografii v provedení levý roh

 
Rozměry: 
330x212x164cm 
Výška: 86 – 102cm 
Výška sedu: 40cm 
 
ROZKLÁDACÍ ROHOVÁ SEDACÍ SOUPRAVA NICOLETTE 
 
Rafinovaná elegance a čisté linie, to je sedací souprava Nikola. Její nadčasový design bude hrdě čelit sezónním módním výstřelkům po dlouhá léta. 
 
Jádrem každého obývacího pokoje je pohodlná sedačka, na které se můžete povalovat klidně celý den. Takovou je i sedačka Nikita. Je to přímo lákadlo na komfortní lenošení, podřimování i dramatické chvilky při pořádně napínavém filmu. A co když k vám přijde návštěva, kam ji uložíte ke spánku? Nikol se se svojí možnosti rozložení hlásí o slovo! Konec řečí, pojďme se raději rovnou válet a užívat si nového moderního obývacího pokoje. 
 
Hodně povedený produkt Kvalitní sedací souprava tvaru U Nicolette Roh: Orientace rohu Pravý roh můžete pořídit přímo tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci sedačky tvaru u. Vyberte si skvělé produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze! Dodavatel SGN může nabídnout špičkové produkty.
Kvalitní výrobek Kvalitní sedací souprava tvaru U Nicolette Roh: Orientace rohu Pravý roh můžete sehnat taky na webu umístěný v kategorii sedačky tvaru u! Mrkněte na ještě ostatní produkty z naší rubriky za výborné peníze. Máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní produkty značky SGN. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Kvalitní sedací souprava tvaru U Nicolette Roh: Orientace rohu Pravý roh od dodavatele s dobrým jménem SGN získáte právě teď v nabídce za outletovou cenu. Nyní za akční cenu 28 664 Kč.