Kvalitní sedací souprava tvaru U Nicolette Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní sedací souprava Nicolette v kvalitním provedení  dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Nikola je... více informací »
Kvalitní sedací souprava tvaru U Nicolette  Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: SGN
28 664 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Nicolette v kvalitním provedení  dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Nikola je...

Moderní sedací souprava Nicolette v kvalitním provedení 
dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedací souprava Nikola je rozkládací včetně úložného prostoru 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Soro 97)
Sedačka má stylové prošití sedáků 
Stabilní dřevěná konstrukce
Součástí je funkce polohovatelných záhlavníků 
Využijte neopakovatelné cenové akce na sedačku Nicolette! 
Na hlavní fotografii v provedení levý roh

 
Rozměry: 
330x212x164cm 
Výška: 86 – 102cm 
Výška sedu: 40cm 
 
ROZKLÁDACÍ ROHOVÁ SEDACÍ SOUPRAVA NICOLETTE 
 
Rafinovaná elegance a čisté linie, to je sedací souprava Nikola. Její nadčasový design bude hrdě čelit sezónním módním výstřelkům po dlouhá léta. 
 
Jádrem každého obývacího pokoje je pohodlná sedačka, na které se můžete povalovat klidně celý den. Takovou je i sedačka Nikita. Je to přímo lákadlo na komfortní lenošení, podřimování i dramatické chvilky při pořádně napínavém filmu. A co když k vám přijde návštěva, kam ji uložíte ke spánku? Nikol se se svojí možnosti rozložení hlásí o slovo! Konec řečí, pojďme se raději rovnou válet a užívat si nového moderního obývacího pokoje. 
  Nový kus lze koupit teď na stránkách v rubrice sedačky tvaru u! Nyní můžete najít ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice v akci! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od výrobce SGN. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Designový produkt získáte lehce tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii sedačky tvaru u! Máme pro vás unikátní produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Oblíbený produkt Kvalitní sedací souprava tvaru U Nicolette Roh: Orientace rohu Levý roh od oblíbené značky SGN můžete pořídit právě teď v nabídce pořád výhodně. Výhodně za skvělou cenu 28 664 Kč.