TV stolek Overt RTV135

Velmi moderní obývací systém Overt  Dodáváme v dekoru dub san remo světlé / bílá  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x... více informací »
TV stolek Overt RTV135
Značka: GIB
1 995 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací systém Overt  Dodáváme v dekoru dub san remo světlé / bílá  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x...

Velmi moderní obývací systém Overt 
Dodáváme v dekoru dub san remo světlé / bílá 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
135x46x40cm  
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento kvalitní a žádaný produkt TV stolek Overt RTV135 můžete sehnat rovněž tady na stránkách v oblíbené kategorii tv stolky! Vyberte si zcela nové zboží ve zmíněné kategorii za příznivou cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další produkty značky GIB. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt TV stolek Overt RTV135 od značky GIB jednoduše seženete právě teď v naší nabídce za výhodné peníze. Právě teď jen za 1 995 Kč.