TV stolek Nordica NRTV160

Luxusní bytový nábytek Nordica  Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera  Dvířka v provedení MDF ABS hrany... více informací »
TV stolek Nordica NRTV160
Značka: PSK
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní bytový nábytek Nordica  Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera  Dvířka v provedení MDF ABS hrany...

Luxusní bytový nábytek Nordica 
Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera 
Dvířka v provedení MDF
ABS hrany součástí 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
160x50x40cm 
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Diskontní produkt TV stolek Nordica NRTV160 jde nakoupit snadno tu na našich stránkách v rubrice moderní! Získejte parádní výrobky z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.
Tento designový výrobek TV stolek Nordica NRTV160 naleznete právě teď na webu v oblíbené sekci moderní! Máme pro vás akční produkty z této sekce za super peníze! Věhlasný dodavatel PSK vám poskytuje vynikající výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky značky PSK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kousek TV stolek Nordica NRTV160 od značky s dobrým jménem PSK získáte u nás trvale výhodně. Na našich stránkách za 4 699 Kč.