Tv stolek 150cm drax – černý lesk

Tento kvalitní a levný produkt Tv stolek 150cm drax - černý lesk od výrobce s dlouholetou historií LB pořídíte v naší internetové nabídce za příznivou cenu! Výhodně teď u nás za 4 079 Kč.
Tv stolek 150cm drax - černý lesk
Ověřit dostupnost
Značka: LB
4 079

Popis produktu

Multifunkční televizní stolek skvěle doplní tolik potřebný úložný prostor v obývacím pokoji. Zároveň se však stane dominantou a designovým doplňkem. Pocit luxusu dodá místnosti oku lahodící lesklý povrch nábytku, který očaruje doslova každého. Úložný prostor je řešen pomocí objemných výklenků, přičemž v prostředním nalezneme praktický otvor na zadní části pro snadné zapojení všech potřebných elektrospotřebičů, jako je například televizní přijímač, DVD přehrávač, domácí kino či herní konzole. Ostatní uzavíratelné police můžete využít třeba pro úschovu knih, ovladačů, her či čehokoliv jiného dle vlastního uvážení. Každou z polic můžete zatížit až 7kg, přičemž celková nosnost modulu činí 45kg. Díky menším rozměrům je stolek vhodný i do menších interiérů.

 

Hlavním použitým materiálem je lamino, které zajišťuje opravdu pevnou konstrukci nábytku. Součástí balení jsou i nožky, díky kterým nebude stolek ležet přímo na zemi a zůstane tak neustále větraný. Základní výška od země poté…