Interbyt.cz

Tv stolek amfora – alabastr/dub zlatý

Diskontní výrobek Tv stolek amfora - alabastr/dub zlatý od výrobce s mnohaletou tradicí LB snadno můžete získat nyní za báječnou cenu! Ceny již od 6 059 Kč.
Tv stolek amfora - alabastr/dub zlatý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
6 059
Popis produktu

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice, dětské pokoje i obýváky. V kolekci najdete TV stolek Amfora, který je vyrobený z lamina (korpus) a MDF (čílka). Na stolku převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desky v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech.

 

Úchytky jsou kovové s bronzovým nádechem. Stolek má dvoje výklopné dvířka a otevřený prostor s policí uprostřed. Nechybí také průchodka na kabely. Na horní desku se umísťuje nástavec. V případě zájmu jej na horní desku stolku nemusíte připevňovat a můžete používat stolek bez něj. Rozměry TV stolku Amfora jsou 53,6×136,8x44cm (v, š, h) a je dodáván v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Amfora najdete níže v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a…