Třídvéřová šatní skříň gamora – dub zlatý/černá

Hodně povedený produkt Třídvéřová šatní skříň gamora - dub zlatý/černá od značky se zárukou kvality CLK jednoduše pořídíte nyní extra se slevou! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 12 342 Kč.
Třídvéřová šatní skříň gamora - dub zlatý/černá
Ověřit dostupnost
Značka: CLK
12 342 17 631 Kč Sleva -29%

Popis produktu

Jak děti dorůstají, už si sami chtějí rozhodovat o tom, do čeho se budou oblékat. V období puberty ale ještě nemají úplně vyhraněný styl, a tak se stává, že úložný prostor, který je jim k dispozici je často nedostačující. Se stylovou skříní Gamorou máte v tomto ohledu vyhráno.

 

Úložný prostor, který se za stylovými dveřmi skrývá, je fascinující. Kromě mnoha úložných polic v pravé straně skříně, kam pohodlně rozmístíte veškeré skládané oblečení, obsahuje skříň také na vnitřní straně levých dveří praktickou lištu s kapsičkou a háčky na zavěšení opasků, klíčů, klíčenek, brýlí a dalších drobností. Tuto lištu s háčky naleznete zároveň i na pravých dveřích, které jsou navíc dekorativně dozdobeny lištou z děravého černého plechu po celé jejich délce.

 

V levé části skříně naleznete pod prostornou policí šatníkovou tyč na ramínka, ke které jsou dodávány navíc dvě poutka z ekokůže s háčkem, které působí nejen designově, ale využijete je například na zavěření kšiltovky či kalhot….