Obývací sestava trevor- dub wotan/šedá

Nový produkt Obývací sestava trevor- dub wotan/šedá od dodavatele s dobrým jménem LB lze koupit online za nejnižší cenu. Právě nyní za skvělou cenu 30 616 Kč.
Obývací sestava trevor- dub wotan/šedá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
30 616

Popis produktu

Obývací sestava Trevor působí velmi vzdušným dojmem a dokáže opticky zvětšit každý pokoj. Navzdory tomu set nabízí poměrně velké množství úložného prostoru a je tedy vhodný i pro početnější domácnosti. Jádro setu tvoří sada konferenčních stolků Trevor, která se skládá celkem ze 3 samostatných produktů. Velký konferenční stolek doplňují dva menší jinak identické stolíky.  Pokud nebudete menší příbuzné zrovna potřebovat, můžete je snadno zasunout pod většího bratříčka a ony tak nebudou zbytečně ve vašem obývacím pokoji zabírat místo. Stolíky najdou své využití také jako samostatné kusy nábytku. Odložit si na ně můžete například květináč s rostlinou či jiný dekorační předmět. V případě nouze je však můžete využít i jako samostatné stoličky k většímu stolu.

 

Obývací komoda Trevor kombinuje funkčnost s designem. Skříňka disponuje jak zásuvnou přihrádkou na kolečkových kolejnicích, tak i otevřenými a uzavřenými policemi. Své místo zde najdou například časopisy, fotoalba či…