Obývací komoda trevor – dub wotan/šedá

Oblíbený a kvalitní výrobek Obývací komoda trevor - dub wotan/šedá od dodavatele kvalitních produktů LB snadno můžete sehnat momentálně v naši nabídce extra se slevou! V současnosti za 5 058 Kč.
Obývací komoda trevor - dub wotan/šedá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
5 058

Popis produktu

Obývací komoda Trevor kombinuje funkčnost s designem. Skříňka disponuje jak zásuvnou přihrádkou na kolečkových kolejnicích, tak i otevřenými a uzavřenými policemi. Nábytek tak najde uplatnění v každé domácnosti a nastolí zde jasný pořádek a řád. Své místo zde najdou například časopisy, fotoalba či videohry. Vrchní část je k dispozici pro vaše další designové dekorační předměty, květiny nebo fotografie. Nemusíte se bát komodu zatížit i těžšími předměty. Každá z polic, včetně přihrádky, unese předměty o hmotnosti až 15kg.

 

Komoda je dodávána v demontu v jednom balíku a její celková hmotnost je 34,6kg. Součástí balení jsou také součástky, s jejichž pomocí můžete snadno upevnit skříň i na zeď. Nohy produktu jsou vyrobeny z kvalitního kovu. Celkem má komoda 3 části, z čehož jedna je zásuvná přihrádka, pod ní se nachází výklopná police a vlevo skříňka se 2 dalšími policemi z dřevotřísky.

 

Rozměry obývací komody Trevor jsou 88,2×74,8x42cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek…