Regál Tango TR80, krokus

Moderní regál Tango TR80  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá + krokus  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Regál Tango TR80
Značka: GIB
3 474 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní regál Tango TR80  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá + krokus  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní regál Tango TR80 
Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá + krokus 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x193x40cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Diskontní produkt Regál Tango TR80, krokus najdete prostě u nás v rubrice dětské regály! Připravili jsme pro vás parádní produkty z této oblíbené sekce v bezva akci. Věhlasná značka GIB má v nabídce špičkové produkty.

Zcela unikátní produkt Regál Tango TR80, krokus od spolehlivého výrobce GIB naleznete aktuálně trvale výhodně! Cena již od 3 474 Kč.