Přihrádky do zásuvky YAMAZAKI Tower Cutlery Tray, bílé

YAMAZAKI Tower Cutlery Tray - přihrádky do zásuvky.  Kovové přihrádky na příbory do zásuvky kuchyňské linky. Dodáváme v... více informací »
Přihrádky do zásuvky  YAMAZAKI Tower Cutlery Tray
Značka: NOO
695 Kč
Ověřit dostupnost
YAMAZAKI Tower Cutlery Tray - přihrádky do zásuvky.  Kovové přihrádky na příbory do zásuvky kuchyňské linky. Dodáváme v...

YAMAZAKI Tower Cutlery Tray – přihrádky do zásuvky. 
Kovové přihrádky na příbory do zásuvky kuchyňské linky. Dodáváme v bílém a černém provedení. 
Velikost: 35 x 23,5 x 4,5 cm.

YAMAZAKI – minimalistický design v duchu nejlepších japonských tradic. 
Neokázalé výrobky respektující funkci, prostorově nenáročné, stylově čisté, odolné, produkované s důrazem na kvalitu materiálů a preciznost zpracování. 
Hodně povedený produkt Přihrádky do zásuvky YAMAZAKI Tower Cutlery Tray, bílé jde nakoupit jednoduše tu na našich stránkách umístěný v rubrice přihrádky do zásuvek! Mrkněte na akční produkty z naší sekce v akci. Věhlasný výrobce NOO pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní produkty. To není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další vybrané produkty od značky NOO. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Přihrádky do zásuvky YAMAZAKI Tower Cutlery Tray, můžete sehnat rovnou tu na webu zařazený v sekci přihrádky do zásuvek! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky ve slevě!

Žádaný výrobek Přihrádky do zásuvky YAMAZAKI Tower Cutlery Tray, bílé od našeho známého výrobce NOO jde nakoupit právě téměř zdarma. Levně za cenu 695 Kč.