Zrcadlo s miskami YAMAZAKI Tosca, bílé

YAMAZAKI Tosca - zrcadlo s miskami. Zrcadlo s rámečkem a miskami z lakovaného kovu. Střední tyčka z bukového dřeva. Velikost:... více informací »
Zrcadlo s miskami YAMAZAKI Tosca
Značka: NOO
945 Kč
Ověřit dostupnost
YAMAZAKI Tosca - zrcadlo s miskami. Zrcadlo s rámečkem a miskami z lakovaného kovu. Střední tyčka z bukového dřeva. Velikost:...

YAMAZAKI Tosca – zrcadlo s miskami.
Zrcadlo s rámečkem a miskami z lakovaného kovu. Střední tyčka z bukového dřeva.
Velikost: 17,5 x 16 x v.33cm.

Neokázalé výrobky YAMAZAKI v černém provedení – respektující funkce, prostorově nenáročné, stylové, odolné, produkované s ohledem na kvalitu materiálů a preciznost zpracování.
Výjimečný a žádaný produkt seženete již dnes na stránkách zařazený v kategorii ! Prozkoumejte vyjímečné kusy z této známé sekce za příznivou cenu! Oblíbená značka NOO má ve stále nabídkce prvotřídní produkty Vždyť to vidíte sami. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další skvělé zboží od dodavatele NOO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Zrcadlo s miskami YAMAZAKI Tosca, bílé máte možnost koupit v pohodě tu na našem webu v sekci stojánky na šperky! Nyní pořídíte zcela nové zboží ve zmíněné kategorii jednoduše online. Tato značka NOO nabízí kvalitní produkty.

Výjimečný a žádaný produkt Zrcadlo s miskami YAMAZAKI Tosca, bílé pocházející od značky NOO můžete získat u nás nyní v akci! Nabídky od 945 Kč.