Třídveřová skříň plná annie – šedá/dub tortuga

Tento kvalitní a žádaný produkt Třídveřová skříň plná annie - šedá/dub tortuga od společnosti s předním postavením na trhu LB máte možnost sehnat zde za příznivou cenu. Ve skvělé akci za 11 946 Kč.
Třídveřová skříň plná annie - šedá/dub tortuga
Ověřit dostupnost
Značka: LB
11 946

Popis produktu

Sestava šatních skříní do ložnice nabízí uživatelům objemný prostor určený k zavěšení oblečení, doplněný o dostatečný úložný prostor. O to se starají dvě závěsné tyče, které jsou umístěny pod sebou s odstupem 57,6cm a celkem 6 polic. Pohodlně tak zavěsíte veškeré bundy a kabáty, ale také uložíte všechno poskládané oblečení. Širokou polici v pravé dolní části skříně, můžete využít například i k uložení sezónních bot. Zvenčí vás na první pohled okouzlí design nesoucí se v tónech šedé barvy, kterou zdobí bronzové úchytky. Oceníte i nadstandardní úhel otvírání dvířek 110°.

 

O kvalitní provedení se starají materiály v čele s laminem a MDF deskou. Díky nim disponují police nosností až 15kg. Skříň můžete pomocí přiložených součástek připevnit ke zdi. Ukotvení je však volitelné. Nábytek z kolekce Annie je vzájemně kompatibilní. Součástí tohoto setu jsou i horní spojovací římsy. Nábytek je dodáván v demontu. Ke skříní je možné dokoupit vnitřní osvětlení, které naleznete níže v…