Interbyt.cz

Věšákový panel s botníkem annie – šedá/dub tortuga

Velmi oblíbený kousek Věšákový panel s botníkem annie - šedá/dub tortuga od této skvělé značky LB pořídíte momentálně na webu za outletovou cenu. Ceny již od 9 440 Kč.
Věšákový panel s botníkem annie - šedá/dub tortuga
Ověřit dostupnost
Značka: LB
9 440
Popis produktu

Předsíň je první místnost, kterou spatří návštěva při vstupu do domácnosti. Chcete-li udělat dobrý první dojem, je tato sada nábytku určená právě pro vás.

Věšákový panel Annie nabídne v každé domácnosti dostatek prostoru pro všechny bundy, šátky či kabáty. Využít můžete celkem 12 věšáčků. Bronzová barva obohatí panel o honosný vzhled. Pozadí kabátů utvoří majestátná šedá laminová deska. Vrchní římsa dodává věšákovému panelu nádech oblíbeného Provence stylu. Vyrobena je z kvalitní MDF desky v dekoru dubového dřeva, díky kterému získává nábytek přírodní vzhled. Panel padne skvěle do světlých i tmavších místností. Společně s věšákovým panelem obdržíte také závěsný věšák na zeď Hettich, díky kterému nábytek snadno namontujete na stěnu.

 

Sedací botník Annie. Na první pohled okouzlí nábytek každého milovníka venkovského stylu. Netradiční kombinace šedé barvy a dubového dřeva zaujme každého kdo má rád originál. Velkou výhodou botníku je jeho vrchní měkká čalouněná část, která je…